Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

+Nori | przyjaciel digartu

imię i nazwiskoŁukasz adresgda/bdg. zarejestrowany01.03.2005 @10:05:14 ostatnio na stronie09.09.2016 @19:45:21

Lou, you don't know where i've been
kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty
digarty198 komentarze13838 posty na forum2762

komputer / sprzęt
tym co sie nawinie.

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~Jacquez    25.04.2011 @10:58:31
Witam Serdecznie Światecznie mam problem z działaniem digartu polegajacym na tym iż gdy za każdym razem otwieram fotografię muszę ponownie się logować pomimo tego że w opcji logowania mam zaznaczone "loguj na 3 dni", ponadto pojawia się dziś komunikat treści:

Błąd digart.plNieoczekiwany błąd - prawdopodobna próba obejścia zabezpieczeń.
Administrator został powiadomiony o zdarzeniu.
Jeśli uważasz, że nie zrobiłeś nic złego to wina może leżeć w nieaktualnej przeglądarce.
Digart.pl zaleca używanie najnowszych wersji przeglądarek internetowych.

Mogę liczyć na wskazuwke co jest przyczyną tych niedociągnięć?
Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wskazówki
~madzikmadzik    23.04.2011 @14:31:20
i słusznie, ktoś musi
_______
Czy gwiazdy świecą tylko po to, aby każdy mógł znaleźć swoją?
~policzki    18.04.2011 @15:07:22
Panie Nori,
się przekleiłam, bo Pan Mogwai sobie nie życzył abym u niego umieszczała zapytania, które kieruję skądinąd do Pana.

"pps. Panie Nori – jako podmiot swojego fotograficznego zainteresowania upodobał Pan sobie kobiety – dlaczego?"
~madzikmadzik    16.04.2011 @18:04:16
łoesu jakie tu dyskusje idą. Nie wiedziałam żeś medyk
_______
Czy gwiazdy świecą tylko po to, aby każdy mógł znaleźć swoją?
~piotrtasz    08.04.2011 @13:59:40
ale tu śmiechu u Ciebie, prawie herbata znalazła się na moim monitorze.
~Mogwai    06.04.2011 @12:56:07
więc: różnimy się zasadniczo, bo czy wolontariat czy profity - takiej fuchy bym w życiu nie przyjął, bo według mojego światopoglądu to żaden przywilej, żaden zaszczyt, a coś z goła innego. tłumaczyć te niuanse, to tak jakby odpowiadać na pytanie: jak wytłumaczyć komuś, że coś jest śmieszne?

dlatego nie widzę sensu, żeby z tobą gadać, nawet nie robi różnicy to, czy robię sobie jaja, czy jestem poważny. nie dopuszczasz do swojej wąskiej kliszy odrobiny światła, prócz tego do którego przywykłeś i w którym ci ciepło. jeśli zdarza się jakaś aberracja, przychodzi starszy kolega i w ogólnie pojętej obronie zasad wciska przycisk - to żałosne, nie czujesz?

twoje medyczne diagnozy a propos moich frustracji pokierowniczych są nietrafione, bo pracuję sam dla siebie, a siebie jak już zauważyłeś kocham bezgranicznie i nie potrafię być na siebie zły.

z całej tej zabawnej historyjki wynika, że wystarczy was lekko podpuścić, wysnuć szkalującą tezę i poczekać, aż sami ją potwierdzicie. więc, oczywiście podtrzymuję wszystko co powiedziałem wcześniej, a teraz idź po swojego starszego kolegę.

ja już skończyłem
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Mogwai    06.04.2011 @10:01:43
ja obrażać nikogo nie muszę, zwłaszcza jeśli ktoś mnie w tym wyręcza - obraża sam siebie.

mam kolegę, który z kolei ma współpracownika "kierownika oddziału" - niereformowanego ch*ja, który w drobnych rzeczach pokazuje swoją ch*jową twarz, grubych rzeczy nie robi, bo prócz tego, że jest niereformowalnych ch*jem jest jeszcze ch*jem straszliwym, tzn. boi się wszystkiego co nowe. i ten oto człowiek, kierownik oddziału, od lat utrzymuje swoje stanowisko blokując rozwój mojego kolegi, nie chodzi o to, że ten ma aspiracje do bycia szefem, chodzi o to, że on nie może uczciwie realizować się w pracy przez ch*jostwo kierownika - to przekłada się też na mniejsze obroty firmy, no ale to inna bajka. wszyscy koledzy z innych oddziałów regionalnych znają historię i radzą mojemu koledze, żeby go podjebał do dyrekcji (myślę, że wystarczyłaby jedna opowieść, żeby naświetlić sytuację właścicielom - a oni zrobiliby krok: dyscyplinarny) ale mój kolega mówi, że go nie sprzeda: bo nie jest ch*jem.

zresztą on sobie w życiu doskonale poradzi, a ch*j złamie sobie kiedyś jedną albo drugą nogę, w zasadzie już jest połamany. wiesz po co ci to opowiadam - bo to ty wybierasz kim jesteś. możesz być ekologiem, grafikiem, fotografem albo komornikiem. możesz być kimkolwiek, nikt nie zmusza się do zaszczytnej roli administratora albo moderatora dużego portalu, sam czujesz co możesz.
jeśli źle wybierzesz będąc pilnym i rzetelnym kontynuatorem własnego wyboru, to masz przejebane - a w zasadzie ja mam i wszyscy, którzy się z tobą w życiu spotkają.

mam jeszcze jednego kolegę, który pojechał do wrocławia pracować w dużej firmie, tzw korporacji - kiedy ostatnio się z nim widziałem, był mocno najebany i powtarzał jak mantrę, że wraca do domu, bo nie chce być szczurem w wyścigu, mówił, że brakuje mu normalnych ludzi jak powietrza.
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Mogwai    06.04.2011 @08:50:29
gdybym nie brzydził się tym co na pewną skalę się tutaj dzieje i gdyby nie to, że są ludzie, dla których istotne zasady nie są oczywiste, gdyby nie to, że ci ludzie robią wszystko w zgodzie z własnym sumieniem - określając się tym samym i gdyby nie to, że zaraz przyjdzie tu twój kolega z aktywu i zacznie pacyfikację w imię żenuły, pogadałbym sobie z tobą bez metafor, no ale teraz kiedy już wszystko wiem, to ja mogę co najwyżej zerwać z tobą wszelkie kontakty dyplomatyczne i życzyć słodkiego w pokoju spoczywania.
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Mogwai    05.04.2011 @10:14:00
pięknie działa ten wasz aktyw robotniczy, gratuluję.
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~palecwoko    31.03.2011 @21:37:30
Buhahahahahahahaha... nie tolerujecie. Dowcip stulecia
~palecwoko    29.03.2011 @19:30:17
nie szukałem,mam inne zajęcia.- tak, kasowanie prac moich i paruwy

ta na dole to klon omijający blokadę, to też nie moja działka. - Tak? Klon? A skąd wiesz? Ha ha ha, to ty nie posiadasz opcji zbanuj do dyspozycji?

nie znam was, nie skupiam się na waszych galeriach, po prostu najbardziej się rzucacie przyciągając uwagę którą zazwyczaj specjalnie dla was - stępiamy.- my się rzucamy? Sorry, ale uwagę to wy stępiacie wobec kogo innego. W życiu byś moich penisów nie znalazł, gdyby nie jeden z waszych trolli, który chciał coś udowodnić paruwie. Tyle czasu był spokój, nikt się nie czepiał, admini też o nas wiedzieli. I tak nagle zaczęliśmy się rzucać. hahahahahahahahaha...

Ale ta wiadomość do Ciebie nie trafia - tandetna próba pokazania, jaki jesteś biegły w dyskusjach. No właśnie trafia i ja ci próbuję uświadomić, że są tutaj gorsze rzeczy niż nasze penisy.

A teraz grzecznie proszę o przytępienie swojej uwagi skierowanej w naszą stronę i nie trzymanie z trollami, nie wychodzi ci niestety na dobre.
~palecwoko    27.03.2011 @11:15:14
Jeszcze nie znalazłeś? Jeszcze się nie domyśliłeś jak się szuka? Jakiś ty biedny, 4000 prac i nie dasz rady znaleźć kilku penisów. Ale ciężka praca. To jakim ty cudem znalazłeś penisy paruwy? No tak, oświeciło mnie. Ktoś ci linka podał, a ty jako dobry moderator, zrobiłeś dobrze temu, kto chciał temu użytkownikowi zrobić na złość. Tak, tak bez zgody admina nie możesz, buhahaha. Fajne bajki piszesz, taka sama ściema jak to, że nie dasz rady znaleźć innych prac przedstawiających genitalia. Wiesz co? Gdybyś miał błogosławieństwo na wywalenie dwóch galerii na raz, to byś mnie już dawno do admina wysłał. Tak skończ już dyskusję, bo jak na razie to wychodzi tylko twoja niekompetencja i nieudolność. Dodaj do tego to co masz od ludzi w profilu i daj sobie spokój.


Ps. O i banem poczęstowałeś użytkownika, który odwiedził mój profil... no cóż... chyba piaskownicę tutaj mamy.
ostatnio edytowane: 2011-03-27 11:17:29
~gregoryfotografik    26.03.2011 @15:27:56
o żesz jakie profi ? !
_______
lumpy z aparatami to my !@*+^~#
~palecwoko    24.03.2011 @09:33:00
Ja mam ci dawać linki??? Jaja sobie robisz??? Przepraszam bardzo, ale chyba miałeś dość czasu, aby samemu poszukać, ponad tydzień od mojego postu gdzie miałeś wyraźnie napisane, że nie tylko my wklejamy penisy. Moderator , a nie wie jak szukać. Gość który siedzi tu 6 lat, moderujący gość nie wie co ludzie tutaj wklejają... Żenujące. Łukaszu, popatrz co ludzie ci tutaj wypisują w profilu, może faktycznie nie powinieneś być moderatorem...
Tak, jesteś złym moderatorem. Biorąc pod uwagę to co tutaj w profilu widzę, twoje nieorientowanie się co do prac użytkowników, do tego szantaż wobec jednego z nich. (Tak kolego, szantaż zamieszczony w wiadomości prywatnej pozbawia tą wiadomość statusu prywatnej)
Przypomniało mi się coś. Ano to, że twój ban odnośnie paruwy jest niesłuszny. Wyjaśniam. Znalazła się jedna taka, która bardzo nerwowo rozdawała wokół pk. No i paruwa dał sobie rewelkę ot tak dla zabawy i zapomniał jej po prostu wykasować Gdyby to robił dla podwyższenia sobie satysfakcji miałby rewelki z drugiego konta pod każdą swoją pracą. To chyba jasne i logiczne. Potem znalazły się inne dwie, które w obraźliwy sposób zaczęły komentować prace tego użytkownika. I wiesz co się stało? Zostały zbanowane przed admina, jedna z nich na stałe. A to oznacza, że nasze prace spokojnie mogą sobie istnieć. Dałbyś sobie spokój z tą swoją krucjatą, bo jak na razie to wychodzą tylko twoje niekompetencje
~palecwoko    23.03.2011 @09:32:46
Oczernianie? Przecież to prawda. To była tylko i wyłącznie twoja decyzja odnośnie mojej galerii. Mógłbyś wreszcie przestać kłamać, bo nie usunąłeś wszystkich penisów z portalu. Wszystkie inne mają się dobrze, tylko nasze idą w kosmos. Tematyka prac no cóż... jak widać to ci przypominam ciągle o tej tematyce, zastosuj ją do reszty użytkowników nie tylko do dwóch.
Jeszcze raz przypominam : nie jestem ninką czy boginią hathor.
Tak, tak negocjowaliście z użytkownikiem paruwą. Akurat! Wiesz od czego się zaczęło? A od tego, że otrzymał chamski komentarz od jednego z waszych pachołków i grzecznie na niego odpowiedział. Od tego momentu zaczęły mu znikać prace. W momencie kiedy ten że użytkownik próbował dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje, w odpowiedzi otrzymywał skasowanie kolejnego zdjęcia. Totalna dezorientacja użytkownika, a wy mieliście ubaw po pachy. Nic dziwnego, że paruwa domagał się wyjaśnień i wskazówek odnośnie charakteru swoich prac.

Jeszcze jedno, żeby ci nie przyszło rzucić banem, bo wiesz, jak to czasem piszecie w uzasadnieniach - zemsty i odwety na digarcie niemile widziane.
~Mogwai    22.03.2011 @23:41:46
aaa bo waść fotografem jesteś, z flizeliną w pacierzu, świat masz w ciasnym kadrze i potrzebujesz światłomierza fotoelektrycznego żeby wierzyć w słuszność swoich decyzji. gdybyś wiedział na czym stoisz założyłbyś kalosze, póki co razem ze swoimi kolegami chłoniesz gówno trzymając lizaka w ustach. smacznego.
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Mogwai    22.03.2011 @23:19:00
to może skok z 33 piętra kręgosłupa i głową w beton, a na betonie ojej rozlany i może czaszka się otworzy i oleju nabierze i oczy otwarte się zrobią a nie cipą zarośnięte, co ormowcu?
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~Mogwai    22.03.2011 @21:40:39
ooo, kolejny moderator bezkręgowiec z ormowskim zacięciem, dodaję do kolekcji i kariery życzę.
_______
Tak, tak, tak, melancholijny człowieku,
Którego wzrok zwrócony jest na zawsze w stronę
Podartych listów miłosnych,
Resztek zeszłotygodniowych wymiocin, zapałek
I wilgotnego tytoniu, co eksplodował z bibułki
~paruwa    12.03.2011 @18:45:07
wiem że prosiłem
ja tylko tłumaczę, czemu poczułem się wyróżniony!
~palecwoko    12.03.2011 @18:44:22
Wojna o przekonania? Ha ha ha ha... słabe prace? Człowieku, czy ty wiesz ile czasu na jedną taką przeróbkę trzeba przeznaczyć? Czy wiesz, ile trzeba myśleć, żeby każda z tych prac była inna? Taśmowo usunąłeś, jak leci. Nawet się nie przyjrzałeś żadnemu z tych zdjęć. I ty mi powiesz słaba technicznie? To co zostawiłeś to była największa tandeta w mojej galerii. KAJDANKI NA PORĘCZY MOGŁEŚ MI CHOCIAŻ ZOSTAWIĆ! TAK TEŻ CZUJĘ TO WYRÓŻNIENIE...
~paruwa    12.03.2011 @18:23:03
Nori:
idziesz w zaparte i nie wyłapałeś - ok.

mamy dużą tolerancję na to co wrzucają użytkownicy, ALE POCZUJ SIĘ WYRÓŻNIONY - wyklarujemy ci co jest fotografią, a co grafomanią fotograficzną kryjącą się pod pelerynką 'wolności artystycznej'. nie ma problemu.
~palecwoko    12.03.2011 @17:01:25
Powtarzam, wywalić wszystkie penisy na digardzie. Bądźcie konsekwentni, nie tylko nasze. Nie tylko my je wklejaliśmy. Co do samego aktu... akt może być przepiękny, może być boski i bla bla, ale może kogoś razić nagim biustem, a nagi biust niekoniecznie jest zgodny z przyjętymi powszechnie normami społecznymi. A więc i niezgodny z regulaminem. A kto czego nie widzi... no cóż, jest różnica między przeróbką penisa a pokazaniem go jak w świerszczyku, a to chyba drogi moderatorze ci się myli pozdrawiam i żegnam.
~palecwoko    12.03.2011 @16:55:16
A jeszcze jedno. Jakiś czas temu odbyła sie rozmowa na temat tego typu prac z adminem odnośnie jaką grupę założyć, żeby nie była usunięta. Poradę otrzymaliśmy i jakoś wtedy do naszych prac nikt nie miał szczególnych uwag.
~palecwoko    12.03.2011 @16:51:26
Ja ci dam nieporozumienie, myślałeś, że to kolejne konto ninki. Akurat decyzja całej załogi. Jeśli wklejam sobie prace w godzinach nocnych, nie taguję ich żeby było trudniej je znaleźć, to co robię komuś krzywdę? Oglądalność na poziomie 50 odsłon. Do tego większość prac jest tak przerobiona, że nie widać dokładnie co tam jest. Jeśli usunęliście moje prace, to usuńcie większość aktów. Bo nie tylko ja i paruwa wklejaliśmy penisy i waginy. Dołóżcie jeszcze jeden punkt do regulaminu, mówiący iż nie wolno wklejać penisów i wagin , a na aktach wszystkie tyłki, genitalia i piersi mają być rozmyte. Współczucia dla tego moralisty co wam tyłki pozawracał i wlazł na głowy.
~palecwoko    12.03.2011 @16:39:52
Dziękuję za usunięcie całej mojej galerii. Lepiej ci? Wrażliwiec się znalazł. Do twojej wiadomości moderatorze. Nie jestem Boginią Hator.
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 310 Następna strona
rozwój użytkownika (satysfakcja)
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt